1 / 12
Seat leon 1.6 tdi 2015
10.150 €
25.03.2023 11:36

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi davacki po nea,servisirana na 21.10.22 napraveno mal servis.kolata ima pominato 157000 km so sevisna kniska i fakturi.golem servis treba da se pravi
na 210000km.bez nikakvi zabelski.registrirana do 21.10.23 -elektrika na 4proz.klimatronik,auto hold start stop,bluetooth,aux,komandi na volan,tempomat dva kluca i dr.kolata poseduva dva para na gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078396011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам