1 / 1
Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo
1.200 €
Денес 19:51

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Strog centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija vo strog Centar vo Tetovo.
_______________

Objektot raspolaga so razlicni kvadraturi od: 75m2 do 92m2.

_______________
Cena:
◆ 1200€/m2 (vklucen ddv vo cenata)


Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам