1 / 7
Aprilia pegaso 650cc vo top sostojba
2 €
20.11.2022 13:06

Струга / Струга

Марка:

Aprilia

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1998

Модел:

Pegaso 650

Километри:

40000

Pegasso odlicna pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
071220506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам