1 / 4
Radio Navi original za Golf 5,6 pasat i dr.
8.999 МКД
05.12.2022 13:54

Куманово / Куманово

Telefon
071 273 421

Radioto e vo ispravna sostojba donseno e od Germanija
Original za Golf 5, 6 Pasat Turan i dr..
So navigacija video DvD slot za SD kartica
So site priklucoci

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

kuman
Потврден огласувач
077686075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам