1 / 2
FILA Patiki - Original !!!
1.200 МКД
27.11.2022 21:14

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

46

Боја:

Сива

*********** P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original patiki FILA so golemina br. 46
Patikite se odlicno socuvani udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena..................1200 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

TIMBERLAND - Original !!!

1300 МКД

JORDAN ULTRA FLY - Original !!!

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам