1 / 11
SKECHERS HILLCREST - Original !!!
1.200 МКД
29.01.2023 22:07

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Црна

Se prodavaat original patiki SKECHERS HILLCREST , so golemina 44 (28.5cm),
Patikite se odlicno socuvani, udobni i lesni, doneseni se od stranstvo.

Cena ............. 1200 den

tel. 077-75 27 75
(Viber 076-444-076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE PAUL GEORGE PG5 WOLF GREY- Original!!!

2500 МКД

ADIDAS FLINT 2 MID - Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам