1 / 2
ADIDAS SPACE DIVER 2.0 - Original !!!
1.200 МКД
08.12.2022 20:43

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Сива

************ P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original patiki ADIDAS SPACE DIVER 2.0 so golemina br. 44 (28 cm)
Patikite se odlicno socuvani udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena..................1200 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

UNDER ARMOUR JET MID - Original !!!

1800 МКД

NIKE AIR HUARACHE LIGHT– Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам