1 / 11
ADIDAS CloudFoam Racer - Original !!!
600 МКД
17.12.2022 14:42

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Други

Se prodavaat original patiki ADIDAS CloudFoam Racer so golemina br. 36 (27,5 cm)
Patikite se odlicno socuvani udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena..................600 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SKECHERS LIQUID BLING - Original !!!

900 МКД

MAMMUT Outdoore patiki - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам