1 / 12
BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10
22.500 €
02.02.2023 11:58

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registrirano do 03.2023 so zelen karton.
POSEDUVA SERVISNA KNISKA
Voziloto poseduva visoko nivo na oprema:
-SO 5 SEDISTA
-kozen salon
-memorija na sedala
-masazeri na sedala
-shifteri na volan
-greaci na sedala
-tempomat
-AUX
-USB
-NOVI ZIMSKI GUMI I LETNI
BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jocko
Потврден огласувач
078285000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам