1 / 8
Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god
1 €
29.10.2022 16:18

Виница / Виница

Марка:

LandRover

Модел:

Discovery

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god
vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska!Voziloto moze da se vidi vo sekoe vreme!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOSTRUJA
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Alternator Renault Twingo 1.2

1 €

Far lev Renault Trafic (2001-2014)

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам