1 / 3
Husaberg Fe400 kros/enduro so mk dokumenti
1.500 €
08.01.2023 12:57

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1997

Модел:

Husaberg fe400

Километри:

5000

Se prodava kros/enduro Husaberg fe400cc 4t 6 brzini,so mk dokumenti,vo odlicna sostojba redovno servisiran


Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

opel
Потврден огласувач
075209104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам