1 / 1
Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino
23 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 22:08

Битола / Битола

Квадратура:

1794 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
076250003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам