1 / 6
Dispanzer--marka-(AUX).....
6.500 МКД
7.000 МКД
27.01.2023 22:45

Кисела Вода / Скопје

---Prodavam Dispanzer za voda--AUX...
---Skoro nov,se gleda i od slikite,koristen e mnogu malku...
---So vgradeno friziderche....
---Kapacitet--5L/h topla i 1,5L/h ladna voda
---Dimenzii--1015x330x340cm.....
---So 3 cheshmi za topla,ladna i normalna.....
---Cena----6500denari....
---Info na--078/204-197......

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за филтрирање вода

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
078204197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам