1 / 12
Mazda 2 1.3
5.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 11:39

Охрид / Охрид

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭
Motor na Lance
2011 god
205.000km
Ful Oprema
Greaci na sedista
Komandi na Volan
Radio CD
Klima Tronic
Alu bandazi
Zatemnata
Ful Servis
Servisna kniska Site servisi se izvrseni vo
ovlasten Servis Od Mazda vo Svajcarija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам