1 / 1
Adapter USB to PS/2 / Адаптеер USB to PS/2
300 МКД
28.01.2023 06:47

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов некористен адаптер USB to PS/2

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Cvetko
Потврден огласувач
078209818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам