1 / 10
VW PASSAT COMFORTLINE 1.6 TDI BLUEMOTION
19.500 €
14.12.2022 21:53

Дојран / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ABS
ESP
PRIPREMA ZA TELEFON
ALUMINIUMSKI BANDAZI
ZATEMNETI STAKLA
KOZEN VOLAN
CRUISE CONTROL
NAVIGACIJA
PARKING SENZORI
PARK PILOT
SENZORI ZA DOZD
START STOP SISTEM
LANE ASIST AUTO HOLD
KAMERANZA SOOBRAKAJNI ZNACI
MULTIMEDIA SISTEM
ELEKTRICNI PROZORI
EL.SKOLPLIVI RETROVIZORI
BORD KOMPJUTER
KOMANDI NA VOLAN
DISTANCE CONTROL
KLIMATRONIK (TROZONSKI)
PARK ASIST
PARKING KAMERA
LED PAKET
HILL-HOLD ASIST
SIDE ASIST
BLIND SPOT MONITOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
078691808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам