1 / 7
iveco eurokargo
1 €
18.01.2023 14:14

Битола / Битола

se prodava kamion iveco ladilnig 2007god registriran
Poveke info Zoran 077678055

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
070429884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам