1 / 2
Radijatori
4.000 МКД
Цената е фиксна
31.01.2023 20:56

Штип / Штип

Se prodavaat dva aluminiumski radijatora eden so sest rebra eden so pet rebra

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
071374204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам