1 / 9
Golf 6 1.6 TDI Automatik karavan
2 €
07.12.2022 13:32

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Top sostojba TD(i) 2013 , bluemotion , panorama 283.xxxkm realni .
Za kontakt : { “ 070 524 428 “ }

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dreni
Потврден огласувач
071828632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам