1 / 4
Alcatel X3
3.500 МКД
28.10.2022 14:48

Демир Хисар

Марка:

Alcatel

Модел:

X3

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава Alcatel x3
☑️4gb ram 128 Меморија
Телефонот е како нов зачуван со пакова нема никаков пробле.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
076927604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам