1 / 10
Kia Sportage 2.0CRDI AWD
12.900 €
Цената не е фиксна
13.900 €
25.01.2023 11:10

Гостивар / Гостивар

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Servisireno registriren novi zimski gumi ubava oprema vredi da se vidi..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

veka
Потврден огласувач
070473111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам