1 / 1
Pvc Prozor. 1000×1500
100 €
28.10.2022 19:57

Куманово / Куманово

Se prodava prozor 1000×1500 cena e 100 eu
Matrjal Gealan so 3 gumi mehanzm sigenia.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Joni Al Metal
Потврден огласувач
070549860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам