PRODAVAM 4 XA ZEMJODELSKO ZEMJISTE
1 МКД
Цената не е фиксна
08.12.2022 18:48

Битола / Битола

Квадратура:

40000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA ZEMJODELSKO ZEMJISTE 40000M2 ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE NA 078385532 I 078288014 METODIJA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Metodija
Потврден огласувач
070861140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам