1 / 9
MAZDA 2 1.4 BENZIN--MODEL 2009--144.000 KM!!NOVO VOZILO!!!!!
4.499 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 09:35

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MAZDA 2 1.4 BENZIN--55KW--75KS--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--4X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO
--ODLICNI ZIMSKI GUMI
--2 KLUCEVI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
-- UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA PICANTO 1.0 BENZIN--KLIMA--MODEL 2009--95.500 KM!!NOVO!!

3599 €

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!!!!

4690 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам