1 / 1
Ракија
160 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 21:57

Неготино / Неготино

Се продава ракија лозова,100% природна без никакви додатоци,бела и жолта....
Цена:бела 160 денари,жолта 180 денари со моја достава до Скопје......
За повеќе инфо на ☎️☎️☎️ 070-423-700

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070423700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам