1 / 3
Reduktor reduktori редуктори редуктор
2.500 €
07.02.2023 22:45

Прилеп / Прилеп

Голем 1430 кг тежок редуктор со преносен однос 12/1

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

1 €

Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам