1 / 4
Vakumirka pakerka вакумирка пакерка
1.000 €
28.01.2023 20:24

Прилеп / Прилеп

Пакерка со најлон и топол воздух. Фабричка

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Pumpi za maslo za podmackuvanje

1000 €

Plasticni ventili пластични вентили

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам