1 / 4
Tocak velosiped
1 €
02.02.2023 16:33

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Vo odlicna sostajba, 20ka bandash

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
075873388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам