1 / 1
Se prodava niva vo Bareshani
По Договор
22.01.2023 09:40

Битола / Битола

Квадратура:

1700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela od 1700 m2 pod selo Baresani na pat.
Kontakt telefon Zivko 072240594

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071382265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам