1 / 6
SET VARIJABILNA LAMELA/ZAMAEC/Potisna/drug lager/
100 €
Цената е фиксна
21.01.2023 15:33

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Agila 1.3 dizel 2004 god

Tип на делови:

Ламела / Спојка

Prodavam SET Varijabilna Lamela / zamaec / potisna / drug lager. Izvadena od Opel Agila 2004 god. 1.3 dizel.

ORIGINAL SET LAMELA fabricka, stavena e druga lamela, no originalnata seuste e vo dobra sostojba zatoa ja prodavam.

Cena: 100 eur

Info: 070 987 113

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070987113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам