KUPUVAM STAN VO TETOVO
50.000 €
Цената не е фиксна
07.12.2022 17:48

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ilindenska

Kupuva stan vo Tetovo do 50 iljadi evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Prirodni AS Lekovi
Потврден огласувач
070789356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам