1 / 10
Se prodava kukja
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2023 20:49

Демир Хисар

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vardino

Se prodava kukja selo vardino so dukan.kukjata e funkcionalna na dva sprata dvorot zagraden i ima pomosni prostorii

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Blagoj
Потврден огласувач
076355616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам