1 / 8
BMW X6 4.0D 2011god
24.500 €
Цената е фиксна
05.11.2022 20:32

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

228 kw / 310 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X6 4.0D 2011 GOD

Napraven komplet servis ulje motor, menjac.

Zimski novi gumi.

Bez nikakvi zabeleski.

Registrirana so zelena karta do Juli 2023 god.

BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078355955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам