1 / 1
Lenovo ThinkPad X260
170 €
11.11.2022 06:49

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Lenovo ThinkPad X260

🔴-Product Line : ThinkPad
🔴-Model : X260
🔴-CPU : Intel Core i5-6300U (6-th Gen) / 2.3 Ghz
🔴-RAM : 8 Gb
🔴-SSD : 256 Gb
🔴-Diagonal Size : 12.5 inch
🎯🎯Цена 170 еуро🎯🎯
🎁 Лаптопот e refurbished, доаѓа со полнач и е во супер состојба 🎁🎁
🚘🚘🚘 Транспорт насекаде во Македонија
🛡️Гаранција 12 месеци 🛡️

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075245454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам