1 / 5
Prodavam Intel i5 3470, Maticna ASROCK P75 PRO3 i 8g DDR3RAM
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 19:58

Скопје Центар / Скопје

Se prodava komplet:
*Intel i5 3470 3.2ghz
*Maticna Ploca ASROCK P75 PRO3
*Ram Kingston HyperX Blu 8g DDR3 1600mhz
Delovite se vo ispravna sostojba, koristeni vo domasni uslovi

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Aлександар
Потврден огласувач
071258380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам