1 / 12
Audi A4 Ultra 2.0 TDI 150ks
20.500 €
21.000 €
Денес 09:32

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Full oprema i full servisna istorija,uvezeno od Francija registrirana za cela godina so zelena karta i napraven mal servis (ulje i filtri),nov akomulator( pod garancija ) i promeneti plocki za kocnici. Kolata e bez dopolnitelni trosoci, moze proverka kade sakate po vasa zelba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.
Потврден огласувач
078406907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам