1 / 5
Iphone Xs Max
1 МКД
29.10.2022 23:29

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Xs Max

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava iphone Xs Max
✅64GB
✅4GB Ram
✅88%BatteryHealth
✅BezGrepka
✅WhiteColor
✅FaceID

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Milanco
Потврден огласувач
072744662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам