1 / 7
Nov Solar Charger Controller (12/24)V-100A!
3.000 МКД
Цената е фиксна
3.200 МКД
29.11.2022 04:17

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најнов Solar Charger Controller -100A!
Автоматски работи на 12V или на 24V.
Располага со 2хUSB=5V/2A,
Располага со дисплеј.
Одличен за моќни волтаици за контрола на напонот од панелите со моќност 1300W на 12V и 2600W на 24V.
Препорака:
Проверен и тестиран контролер!
Погледајте ги приложените слики!

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам