1 / 11
PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA
204.000 €
26.03.2023 22:25

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Централно

Спрат:

11 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so lift i parno od 120 m2 koj ima 3 spalni sobi, 2 kupatila, utiliti, kujna so dnevna i balkon. Stanot ima odlicen funkcionalen raspored i ke bide vseliv do januari 2023 godina.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

DUPLEKS VO KARPOS 1

1 €

STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 93 M2

201000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам