1 / 4
Kozheni martinki
1.000 МКД
21.03.2023 19:24

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

36

Боја:

Црна

Crni kozheni martinki ,od vnatre celi se so krzno,broj 36 ,makedonsko proizvodstvo.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

///
Потврден огласувач
078406710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам