1 / 3
Tekken-250
1 €
08.01.2023 19:44

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2021

Модел:

Tekken

Motorot e bez nikakva maana, vozen e samo edna sezona i e bez nitu edna grepka.
Moze zamena za kola.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Николче
Потврден огласувач
078378593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам