1 / 1
Compaq 8710p
1 €
Цената не е фиксна
01.03.2023 13:36

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

odlicno socuvan

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070365289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам