1 / 1
Se prodava stara kukja ( plac) 140m2 vo centarot na Stip
1 €
03.01.2023 14:27

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1947

Година на реновирање:

1947

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ivo ribar lola

Se prodava stara kukja ( plac) 140 m2
Lokacija pomegju muzickoto uciliste i gradskiot saat.
Ima markica za gradba P+2
Za povekje informacii na telefonskio broj.
078 280 650

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078280650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам