1 / 4
Se prodavaat maski casovnici-mehanicki
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 19:12

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Se prodavaat povekje maski casovnici, mehanicki (na navivanje), ruski. Vo ISPRAVNA sostojba. Samo ozbilni kupuvaci. Na elektronikata treba da se smeni baterija.
Cornavin -1500
Pobeda - 1500
Slava -1500
Luch- 1500
Kontakt
078/754-776
Stefan

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078/754-776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам