1 / 7
Volkswagen Touran Highline
7.400 €
07.04.2023 19:38

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vozliloto e doneseno od Germanija pred 3 god vo perfektna sostojba , od poveketo oprema poseduva i auto parking sistem

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071 299 249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам