1 / 12
ALFA ROMEO 147 1.9JTDm 120ks ODLICNA
3.200 €
01.02.2023 18:51

Тетово / Тетово

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks so pominato 267.xxx km vo perfektna sostojba, reg. do 03/2023g. so zelen karton. Alfata e prva boja, realni kilometri i full oprema na nea.
Vo moja sopstvenost 6 godini i vrseno redovni servisi.
Cena 3200evra.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljubisa
Потврден огласувач
070271222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам