1 / 5
Novi new balance 584
1.000 МКД
Цената е фиксна
12.03.2023 14:51

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Црна

Novi ne obleceni, stoeni 2 gidini

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
075400411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам