1 / 2
2 sobni medijapan vrati za 150 evra
150 €
04.01.2023 16:30

Куманово / Куманово

Prodavam 2 sobni medijapan vrati so
dimenzija
Ednata 90cm drugata 80cm

Za dvete vrati 150 evra

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070633703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам