1 / 12
***FORD EXPLORER***4.0-V6 MOZNA E ZAMENA
11.990 €
19.03.2023 20:57

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Explorer

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

157 kw / 213 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
BESPREKORNO ZAPAZEN
SO DVA PARA BANDAZI I GUMI
OFF ROAD I STANDARDNI GUMI
REDOK MODEL
ATESTIRAN PLIN-DIZNA
ZA POVEKE INFO JAVETE SE NA
75-314000
75-314000
75-314000
MOZNA E ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

S S s s S S
Потврден огласувач
070783222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам