1 / 1
CPU Core 2 Quad Q6600 i Ram 4GB
4.000 МКД
Цената е фиксна
07.02.2023 11:04

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Kompjuterot e Haier so Procesor Quad core Q6600, HDD 500GB, RAM 4GB, WI-Fi i DVD-RW.
Malku koristen so stotuku preinstaliran Windows 10 i Office 2021. Odlicen za kancelariska rabota.
Odi so maus i tastatura.

Cena na kukjisteto e 4000 denari. Fiksna

Monitor Samsung 22inch 3500 denari.

Komplet so kompjuterot 7500 denari.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075243763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам